Brawo Szkółka Piłkarska Borek … brawo Rekiny …

Brawo drużyna …

W przedostatniej kolejce nasz zespół pojechał na mecz derbowy do Skotnik … gdzie gospodarze po wygranej w poprzedniej kolejce wyprzedzili nas w tabeli spychając nas na miejsce spadkowe …

Pomimo problemów kadrowych i meczu o tak dużą stawkę nasz zespół wyszedł na boisko bardzo zmotywowany i spragniony punktów, których miał jak na lekarstwo.

Już od początku mocno wypełnianie założeń skutkowało kreowaniem sytuacji bramkowych. Dawno … ale to dawno nasze skrzydła nie grały w ofensywie … a w tym meczu to była nasza mocna broń 🙂

Pierwszego gola w pierwszej połowie strzelił Krzysiek Niepsuj po pięknie uderzonym rzucie wolnym . Ponadto zaznaczyć trzeba piękną akcję Michała Borysa zakończonej niecelnym strzałem z 11 metrów, uderzeniu  z woleja Tariego z ponad 30 metrów gdzie piłka trafiła w poprzeczkę, wybicie piłki z linii bramkowej uderzenie Herdzia, gdzie bramkarz był już bezradny.

Do przerwy zasłużone 1:0 … choć wynik powinien być wyższy…

Po przerwie … nasz zespół oddał nieco pola, co skutkowało, że nasi obrońcy mieli więcej pracy. Gospodarze mieli 2 okazje na zdobycie bramki, ale szczęście pozostało w tym dniu przy nas .., i po stronie strat mieliśmy „0”.

Wynik na 2:0 ustalił także Krzysiek Niepsuj po ładnej akcji i przytomnym podaniu Tariego do Krzyśka.

Wynik końcowy 2:0 dla Szkółki Piłkarskiej BOREK … który pozwolił złapać oddech, przywrócił wiarę i pewność siebie zespołowi.

Dziękujemy Pogoni Skotniki za mecz, grę z duchem Fair – Play i gratulujemy konsekwencji w grze od tyłu życząc dobrej gry.

W ostatniej kolejce zagramy na wyjeździe w Miechowie z miejscową Pogonią w także bardzo ważnym meczu… gdyż nikt z zespołów Szkółka BOREK, Victoria Kraków, Pogoń Skotniki i Pogoń Miechów nie jest pewny utrzymania …