Nie ma sędziego, a mecz trzeba rozegrać … Z tego są zawsze same kłopoty !!!

I właśnie tutaj zawsze jest problem …

Z opóźnieniem, ale mecz został rozegrany … szkoda tylko, że pomimo ustaleń jakie były przed pierwszym gwizdkiem … z tych ustaleń wywiązała się tylko jedna osoba, a mianowicie trener Borku, który sędziował bardzo sprawiedliwie 🙂

Nawet odgwizdując rzut wolny na 16 metrze, nie patrząc na wynik … a drużyna Borku straciła bramkę ,,, sytuacji tych było sporo i były one sprawiedliwie osądzane 🙂

Na uwagę w naszej drużynie zasługuje hattrick Herdzia w pierwszej połowie, a asystami przy golach popisali się Michał Borys, Tari oraz Taran 🙂

Niestety po przerwie emocje, chęć zwycięstwa wzięły górę u drugiego sędziego dzięki któremu goście przy stanie 3:3 dostali 2 piękne prezenty skrzętnie korzystając … wychodząc na prowadzenie 5:3 …zamykając mecz …  przy stanie 6:3 bramkę po asyście Herdzia strzelił Miernik na 6:4.

Wynik końcowy 7:4 dla Radziszowa, chłopcom tej drużyny gratulujemy zwycięstwa !!! … szkoda tylko, że nie wszyscy dopasowali się poziomem w tym meczu…

Mecz, który był bardzo ważny dla obu zespołów … szkoda tylko, że nie był to mecz, w którym miała wygrać tylko piłka … a wygrały za to inne sytuacje …

Mimo wszystko gratulacje dla  chłopców jednej i drugiej drużyny za walkę i zaangażowanie … a  dla niektórych prośba o spojrzenie w lustro i odpowiedzenie sobie na pytanie … sumienie, wychowywanie w duchu Fair – Play, a może wynik  – jakie wartości są najważniejsze?