W ciągu ostatnich 4 dni nasz zespół rozegrał kolejne ligowe spotkania.
W obu przypadkach kultura gry i umiejętności piłkarskie rywala były zdecydowanie ich dużym atutem.
Z naszej strony mogliśmy przeciwstawić im zaangażowanie, walkę, bieganie i grę zespołową.

W niedzielnym spotkaniu z Pogonią Skotniki przez długi okres czasu, pozwalało to zachować kontakt i dawało szansę na dobry rezultat końcowy.

Do przerwy 0-1 i kilka niewykorzystanych sytuacji bramkowych, szybko stracona bramka w drugiej połowie ale i nasz gol na 1-2. 10 minut wyrównanej gry i niestety kolejne trafienie przeciwnika. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4. Brawo za walkę i dużo zdrowia zostawione na boisku.

Wczoraj za to, przyszło nam się zmierzyć z liderem ligi i tu również dało się zauważyć różnicę w poziomie piłkarskim. Probowaliśmy przeciwstawić się dobrze grającemu przeciwnikowi ambicją i wolą walki ale wychodziło nam to z różnym skutkiem. Brakowało nam trochę odwagi i zdecydowania. Nie stwarzaliśmy też zagrożenia pod bramką rywala. Do przerwy wynik 0-2. W przerwie kilka męskich słów już odważniej podeszliśmy do meczu. Efekt – wypracowanie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Hutnik nadal dominował na boisku i z końcowymi minutami dokumentował to bramkami. Ostatecznie przegraliśmy 0-6. Takie mecze są potrzebne, bo skłaniają do refleksji. Gra z tak dobrym przeciwknikiem wskazuję gdzie mamy rezerwy i nad czym powinniśmy dalej pracować. To również okaja, dla każdego indywidualnie, do zmierzenie się z mocnym rywalem w pojedynakach 1 na 1 i weryfikacja swoich umiejętności.

To niewątpliwię byli najmocniejsi rywale w naszej grupie a nasz zespół zdał egzamin! Nie poddawał się po straconych bramkach! Grał do końca próbując strzelić coś dla siebie! Pomagał sobie na boisku! Wspierał na ławce rezerwowych! Teraz czas na przygotowanie do 2 następnych meczów, tym razem z równorzędnymi przeciwnikami – pokażmy co potrafimy! Poprawmy to co nam nie wyszło ostatnio i wtedy znów zwyciężymy!

PS. gramy i trenujemy co 2 dzień dlatego dzisiaj luzujemy. Na trening przychodzą tylko osoby nie grające i nie powołane na mecz z hutnikiem. Trening godz.18.00 z Trenerem Mirkiem