Nasi wychowankowie

Oprócz działań wychowawczych prowadzimy szkolenie sportowe. Nasi wychowankowie zasilają selekcyjne akademie piłkarskie w Centralnych Ligach Juniorów debiutowali w młodzieżowych kadrach reprezentacji Polski oraz występują w drużynach seniorskich szczebla centralnego. Szkolimy również zawodników do seniorów KS Borek Kraków.

ROCZNIK 2000

Malik Dawid – AP 21, Wisła Kraków (CLJ), Garbarnia (II liga seniorzy szczebel centralny)

Żółkoś Jakub – Wisła Kraków (CLJ)

Stańko Jan -Wisła Kraków

Bigda Jakub – JFV Bremen, Bałtyk Koszalin, Puszcza Niepołomice

Gniewek Mateusz – Cracovia

Latała Jakub – Puszcza Niepołomice

Klimczyk Kacper – Garbarnia Kraków

Stoch Bartosz – Garbarnia Kraków

Zapała Maciej – KS Borek Kraków

Adamski Michał  – KS Borek Kraków

Żurek Maksymilian – KS Borek Kraków

Warchoł Damian – KS Borek Kraków

 

ROCZNIK 2001

Tatar Kacper – Cracovia, kadra Polski U-15

Feret Mateusz – Cracovia

Feret Łukasz – Cracovia

Korkosz Julian – Cracovia

Sabat Piotr – Garbarnia

Seweryn Kamil – KS Borek Kraków

 

ROCZNIK 2002

Masny Kacper  – Wisła Kraków, Zagłębie Lubin, Stal Rzeszów, młodzieżowa kadra Polski

Supel Michał – Wisła Kraków, Zagłębie Lubin, młodzieżowa kadra Polski

Zima Jakub – Wisła Kraków (CLJ), młodzieżowa kadra Polski

Konik Konrad – Wisła Kraków

Sarga Filip – Garbarnia

Wojnowski Kacper -Garbarnia

Kolbusz Szymon – Garbarnia

Ziarko Mateusz – KS Borek Kraków

Strzeboński Witold – KS Borek Kraków

 

ROCZNIK 2003

Kościółek Jan – Cracovia

Pawłowski Kamil – Cracovia

Rolski Jan – Wisła Kraków (CLJ)

Seweryn Jakub – KS Borek Kraków

Wawrzonek Paweł – KS Borek Kraków

Górski Cyprian – KS Borek Kraków

Róg Paweł – KS Borek Kraków

 

ROCZNIK 2004

Kapusta Adam – Cracovia, Progres

Zębala Aleksander – Wisła Kraków (CLJ) młodzieżowa kadra Polski

Sarga Dominik – Wisła Kraków (CLJ)

Stępień Robert – Garbarnia (MLJ)

Froncisz Bartosz – Garbarnia (MLJ)

Bogacz Wojciech – Hutnik Kraków (CLJ)

 

ROCZNIK 2005

Bajor Michał – Wisła Kraków

Kaczmarczyk Kamil – Garbarnia

Głuszczak – Farbaniec Igor – Unia Tarnów

Krasny Kacper – Garbarnia

 

ROCZNIK 2006

Pieniądz Adam – Wisła Kraków, kadra Polski

Woyna-Orlewicz Hugo – Wisła Kraków

Słota Arkadiusz – Cracovia

Ruszkiewicz Bartosz – Cracovia

Kapusta Adam – Cracovia

Bobka Miłosz – Cracovia

Mierzwa Mikołaj – Cracovia

Borgosz Robert – Garbarnia

 

ROCZNIK 2007

Kluba Szymon – Wisła Kraków

 

ROCZNIK 2008

Polak Dawid – Cracovia

Polek Karol – Cracovia

Kukliński Oliwier – Cracovia

Czech Jakub – Cracovia

Rusowicz Jakub – Cracovia

Żurek Sonia – Akademia Kobiecego Futbolu

 

ROCZNIK 2009

Mierzwa Dominik – Garbarnia

Wojnowski Jakub – Garbarnia