Zaległy mecz 1 kolejki w końcu przeszedł do historii …

Przyszedł czas na drugie zwycięstwo naszych Piratów …

Mecz w Grębałowie z miejscową Grębałowianką na super przygotowanej płycie poprowadził trener RAFAŁ 🙂 którem bardzo dziękuję za pomoc w tym meczu 🙂

Niestety … zarówno rozgrzewka jak i pierwsza połowa idą do zapomnienia … zarówno koncentracja jak i lekceważenie przeciwnika przyniosło efekt w postaci wyniku remisowego do przerwy … 🙁

W przerwie stanowcze słowa podziałały na Piratów jak płachta na byka … i wynik samej drugiej połowy to 11:0 dla SP Borek … Jak to mówią nie ma rzeczy niemożliwych !!!

PIRACI … pamiętajcie !!! Następnym razem gramy od odprawy do ostatniego gwizdka !!! Nigdy później nie zaczynajcie meczu i nie kończcie go przed czasem !!!

Nauka dla Was – szanuj przeciwnika niezależnie od poziomu umiejętności … bo każdy zasługuje na szacunek … a po końcowym gwizdku zawsze dziękuj podaniem ręki bądź przybiciem „piątki”

Grębałowianka Kraków – SP BOREK 1:12 (1:1)