W środowe popołudnie nasze dwie drużyny czekały spotkania wyjazdowe. Szczególnie ciężkie zadanie stało przed drugą drużyną, która mierzyła się w Skotnikach z ekipą KSPN wyprzedzającą ją o jeden punkt w ligowej tabeli.

KSPN POGOŃ KRAKÓW – SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK 3:4 (0:2)

Bramki: Kotleszka, Bobek x2, Piotrowicz

Do przerwy prowadzenie 0:2, ale w drugiej połowie trochę emocji i ostatecznie zwycięstwo w ostatnich sekundach 3:4 ! Brawo za kolejną bramkę dla Kotleta i świetne wprowadzenie do drużyny Tymka, który jeżeli odpowiednio przygotuje się do wiosny, może być dużym wzmocnieniem Tygrysów. Bobson który mimo choroby w ubiegłym tygodniu daje w tym meczu dwa trafienia. Duży szacunek za kolejny mecz, który nie do końca układa się po naszej myśli, ale walką do końca i determinacją zdobywamy kolejne 3 punkty. Brawo ! W sobotę kolejne wyzwanie.

PROKOCIM KRAKÓW – SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK 0:8 (0:4)

Bramki: Gehr, Jędrychowski, Gosztyła, Malinowski, Czepczor, Rezmer-Dywan, Kuczaj, Baran

Trela – Kuczaj, Jędrychowski (C), Łyczkowski – Rezmer-Dywan, Gehr, Malinowski, Gosztyła – Baran + Witosiński, Czepczor, Lewiński

Mecz bez większej historii, bo też z najsłabszą drużyną w naszej lidze. Skuteczność mogła być dużo lepsza i wynik dwucyfrowy. Brawo za dobre rozwiązanie kilku akcji i za nie dopuszczenie przeciwnika do żadnych sytuacji pod naszą bramką. Zapominamy o tym meczu bo nie jest on dla nas żadnym wyznacznikiem.

Ważniejszą lekcją z której proszę wyciągnąć odpowiednie wnioski to przygotowanie się do meczu. Spóźnienia (niezwiązane ze sprawami osobistymi, szkołą lub korkami), brak legitymacji i co najgorsze sprzętu do gry. Jesteśmy w takim wieku, że już nikt z nami się nie będzie patyczkował i głaskał po głowie. Każdy odpowiada za swoje przygotowanie do meczu i ma dopilnować wszystkich rzeczy tak, żeby być gotowym do gry.

Kajetan Trela

Kilka piłek podanych w jego stronę, które dogrywał niedokładnie i musi nad tym pracować.

Jakub Witosiński

Miejmy nadzieję, że zbytnio nie zmarzł, bo był bezrobotny w drugiej połowie 😉

Maciej Łyczkowski

Dobre ustawianie w defensywie, ale jest jeszcze kilka elementów, na które będziemy zwracać uwagę na najbliższych treningach. Dalej praca nad większym spokojem przy wyprowadzaniu piłki.

Piotr Jędrychowski

Dobrze kierował obronę i brawo za ładne uderzenie przy bramce.

Kacper Czepczor

Brawo za zdobytą bramkę. Lepsza gra tyłem do bramki niż w poprzednich meczach. Musi uważać na spalonego.

Wiktor Gehr

Dużo dobrych decyzji o uderzeniu i wiele odbiorów.

Antoni Malinowski

Dobrze szukał prostopadłych podań i regulował tempo gry.

Bartłomiej Gosztyła

W pierwszej połowie za dużo strat i nieudanych akcji na skrzydle. W drugiej lepsza gra i koncentracja. Brawo za bramkę.

Jakub Rezmer-Dywan

Wiele czynników złożyło się na to, że był to dopiero jego PIERWSZY mecz w tym sezonie, co jest dla niego i drużyny dużą stratą. Dobrze wyglądał na skrzydle gdzie przeprowadził wiele udanych akcji i dogrywał piłki. Brawo za bramkę, ale skuteczność była słaba i powinno ich być dużo więcej.

Jakub Baran

Brawo za bramkę i walkę oraz kilka dobrych podań.

Dawid Lewiński

Coraz lepsze decyzje na skrzydle i dużo dobrych podań w pole karne.

Konrad Kuczaj

W obronie bez błędów i z kilkoma bardzo dobrymi podaniami do przodu. W ataku dużo dobrych akcji, ale musi tam pracować nad decyzyjnością, kiedy piłkę podawać, a kiedy prowadzić.