Szkółka Piłkarska Borek

slot makineleri nasıl oynanır W najbliższy piątek 27 marca zapraszam wszystkich Wojowników na trening online. W rozwinięciu szczegóły tego wyjatkowego przedsięwzięcia.........

gazino oyun makinaları  

gercek casino oyna TRENING NA YWO

 Na samym początku gratuluję Wam chłopcy za wasze zaangażowanie i rewelacyjne wykonywanie treningów oraz czytanie dobrych książek. Możecie być z siebie dumni. Zachęcam nadal: już niedługo zobaczycie efekty!!! A pewnie już widzicie.

 

Teraz zapraszam Was na pierwszy historyczny trening, którego jako pierwsi w Naszej Szkółce będziecie uczestnikami. Będzie to trening zdalnie prowadzony. Próba łącza wyszła dobrze. Bardzo dziękuję za pomoc, rodzicom, którzy uczestniczyli w próbie. Możemy już działać. Poniżej zasady, które muszą zaistnieć, by uczestniczyć w treningu:

 

1. Wysłanie smsa do trenera Bartka o treści: TAK TRENING ONLINE + KSYWKA np. TAK TRENING ONLINE WYSKIELEK, tak byśmy wiedzieli kto uczestniczy wysłany najpóźniej do godz. 17.00 w dniu treningowym

2. Potrzebny jest laptop z kamerką

3. W laptopie musi być zainstalowany program: Google Hangouts (preferowana przeglądarka Google Chrome)

4. Następnie logujemy się w systemie Active Now:

- wchodzimy i klikamy z lewej strony na "Najbliższe zajęcia"

- pojawia nam się 27 marca piątek godz. 18.00-19.00

- na fioletowym pasku pojawia się biała kamera i napis "dołącz do zajęć online" i klikamy w to

5. Na google Następnie klikamy "dołącz do hangouts"

6. Czekamy na rozpoczęcie zajęć

 

zodyak slot makinesi UWAGA! BARDZO WAŻNE!!! Najwcześniej te zadania w systemie active now wykonujemy o godz. 17.50!!! Gdyby były problemy, logujemy się ponownie jeszcze raz. Dziś o godz. 18.30-19.00  wrzucę najbliższy trening, tak, by każdy mógł sprawdzić czy u niego wszystko jest dobrze. Też w tym czasie będę zalogowany.

 

Bardzo proszę, by podczas pierwszego treningu online obecny był w pobliżu rodzic. Robimy to po raz pierwszy. Mogą być problemy techniczne. Trener Bartek nie jest informatykiem, dlatego prosimy o zrozumienie :-)

Gdyby komuś się ostatecznie nie udało połączyć proszę się nie martwić i proszę o kontakt po zakończonym treningu, tak by w następnym wszystko działało.

 

Na czas treningu:

 

1. Obowiązuje strój treningowy - czerwona koszulka, czarne spodenki, czerwone getry, buty halówki lub turfy

2. Każdy posiada ze sobą piłkę

3. Potrzebne jest kilka metrów wolnej przestrzeni

 

Trening nie jest obowiązkowy. Jest dla chętnych:-)


Copyright © 2018 big foot bedava oyna slot Szkółka Piłkarska Borek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity