Szkółka Piłkarska Borek

Bardzo prosimy o zapoznanie się z bardzo ważną informacją dotyczącą planowanego powrotu na treningi, a także rozpoczętej inwestycji i planowanych obozów w wakacje..........

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę podczas trwania epidemii COVID-19. Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy, przechodzimy do kolejnych działań. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami i propozycjami.

 

blood suckers slot bedava oyna  I TRENINGI

 

W związku z informacją z dnia 13 maja o poluzowaniu obostrzeń dotyczących prowadzenia zajęć treningowych planujemy od dnia 18 maja powoli wracać do zajęć treningowych na zewnątrz. Poniżej najważniejsze informacje i prośba:

 

1. Udział dziecka w en çok kazandıran slot oyunları ekşi zajęciach na zewnątrz jest dobrowolny.

 

2. Udział dziecka w zajęciach na zewnątrz będzie możliwy tylko i wyłącznie po przesłaniu następującej deklaracji Oświadczenie najpóźniej do dnia 20 maja do godz. 12.00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

3. Wstępnie planujemy w najbliższym tygodniu: 1 trening Boisko i 1 trening Online, w kolejnym tygodniu będziemy działać w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej i możliwości logistycznych

 

4. Treningi online będą kontynuowane z możliwymi nowymi terminami - osoby, które będą chciały brać udział tylko i wyłącznie w casino makine oyunları oyna treningach online będą mogły brać udział dwa razy w tygodniu dołączając do innej grupy

 

5. Ilość osób na treningu uzależniona będzie od wielkości boiska: minimum 12 osób,maksymalnie 22 osoby

 

6. Czas trwania zajęć w zależności od ilości chętnych, wieku grupy i możliwości logistycznych: od 45 do 90 minut

 

7. Zajęcia będą mogły się odbywać w następujących lokalizacjach: stadion Borek (boisko boczne treningowe, balon, boiska ze sztuczną nawierzchnią do koszykówki i piłki nożnej), boisko przy SP nr 49 przy ul. Montwiłła-Mireckiego, orlik przy ul. Fortecznej.

 

8. Każdy trening na zewnątrz jest płatny dodatkowo 10 zł przelewem na konto Szkółki. 

 

9. Grafik zajęć treningowych pojawi się najpóźniej w niedzielę 17 maja - w miarę możliwości będziemy ustalać w dni treningowe z podstawowego harmonogramu

 

10. Szczegółowe informacje dotyczące treningów będą podane na stronie internetowej dzień przed rozpoczęciem zajęć

 

Dodatkowe informacje dotyczące treningów na zewnątrz to:

 

slot oyunları nasıl kazanılır punktualność – jest bardzo ważna w nowym systemie treningów, więc bardzo prosimy pilnować godzin zajęć przywozu i odbioru chłopców z zajęć

-  dezynfekcja – będziemy mieć środki do dezynfekcji dłoni, będziemy dbać o bezpieczeństwo podczas zajęć

- bidony z wodą – każdy jest zobowiązany do zapewnienia sobie własnej, podpisanej butelki z wodą,

strój treningowy – nie możemy korzystać z szatni, więc na treningi zawsze musicie przyjechać przebrani.

- maski ochronne - przebywający na obiekcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy (dotyczy to osób uprawiających sport i osoby prowadzącej zajęcia)

- parking - nie będzie możliwy wjazd samochodem na obiekt KS Borek, odbiór chłopców i przekazanie chłopców trenerowi, a po treningu rodzicom (opiekunom) będzie się odbywał przy bramie głównej, to samo dotyczy SP nr 49.

 

 

Bardzo prosimy rodziców o wysłanie informacji najpóźniej do soboty 16 maja do godz. 12.00 (sms do trenera prowadzącego) o następującej treści: TAK TRENING BOISKO i imię i nazwisko dziecka np. TAK TRENING BOISKO JAKUB KOWALSKI. Osoby, które wyślą po tym terminie zgłoszenie nie będą uwzględniane w pierwszym tygodniu zajęć.

 

Dla nas wszystkich jest to nowa sytuacja, prosimy o zrozumienie i dostosowanie sie do naszych wytycznych. W przypadku dodatkowych pytań, niejasności, prosimy o kontakt z trenerem Bartkiem pod numerem telefonu 604539841.

 

II SYSTEM NAWADNIANIA

 

OświadczenieZ radością informujemy, że rozpoczęło się planowane zakładanie automatycznego systemu nawadniania płyty głównej, o czym informowaliśmy na zebraniu z rodzicami. W tym momencie korzystanie z boiska głównego nie jest mozliwe aż do odwołania. 

 

III OBOZY

 

Informujemy, że na dzień dzisiejszy planowane obozy piłkarskie organizowane przez Naszą Szkółkę odbędą się w terminach podanych na zebraniach dla rodziców. 


Copyright © 2018 Szkółka Piłkarska Borek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity