Szkółka Piłkarska Borek

Nasz piknik Szkółkowy już za 9 dni. donna cerca uomo Como 16 czerwca już po raz trzynasty spotkamy się wszyscy razem, by dziękować i świętować donna cerca uomo Siena RAZEM.

W rozwinięciu przedstawiamy najważniejsze informacje i prośby do wszystkich chłopców i rodziców. coppia cerca donna Prato Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi informacjami.........

donna cerca uomo Pomezia ZAPISY: W tym roku po raz pierwszy zapisy na imprezę robimy przez system Active Now w celu przygotowania opasek i bloczków do loterii - WYDARZENIA. Te osoby, które nie są zarejestrowane, prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska dziecka ze Szkółki oraz osób towarzyszących (tylko i wyłącznie rodzice i rodzeństwo) najpóźniej do poniedziałku 11 czerwca. BARDZO PROSIMY o zrozumienie i przestrzeganie wyznaczonej daty zapisów. Robimy to dla Państwa i waszych dzieci, a zależy nam na jak najlepszej organizacji, tak, by Państwo czuli się dobrze i bezpiecznie w tym dniu. DZIĘKUJEMY!

Link do zapisów: https://zapisy.activenow.pl/szkola-pilkarska-borek/   

Bardzo prosimy

Harmonogram:

14.00 Zbiórka na stadionie przy ul. Żywieckiej 13

14.15 Wyjście na Mszę św.

14.30 Mszą św. w intencji chłopców, rodziców, trenerów oraz ich rodzin w kaplicy przy ul. Goryczkowej (przecznica od ul. Żywieckiej)

15.30 powrót na stadion

15.45 powitanie wszystkich uczestników Hejborków 2019 oraz podsumowanie sezonu 2018/19

16.00-19.00 Rozpoczęcie wspólnego biesiadowania

16.00-19.00 Konkursy i rozgrywki dla dzieci (m.in. konkursy rzutów karnych, przeciąganie liny, mecze rodzice kontra dzieci)

16.00-19.00 Konkursy i rozgrywki dla dorosłych ( konkursy rzutów karnych, przeciąganie liny, mecze dzieci kontra rodzice)

19.00 Losowanie nagród w loterii

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie loterii. Jakiekolwiek nagrody będą dla nas ogromnym wsparciem i dużą radością dla dzieci. Kto ma takie możliwości prosimy o przekazywanie ich do trenerów prowadzących lub do trenera Bartka. Bardzo dziękujemy!

ok. 19.40 Zakończenie Hejborków 2019

Bardzo prosimy o:

1. Chłopcy ze Szkółki przychodzą na Mszę św. w długich spodniach oraz koszulkach czerwono-czarnych (meczowych lub treningowych ) i normalne buty nie korki:-). Wszystkich aktywnych ministrantów zapraszamy do służby przy ołtarzu.

2. Dzieci prosimy o ubiór sportowy na czas biesiadowania

3. Prosimy, by rodzice mieli przygotowany strój sportowy do przeciągania liny, meczów, konkursów

4. Prosimy o przygotowanie posiłków dla całych grup. Oprócz tego będą przygotowane smakołyki z grilla (tym zajmuje się Szkółka). Bardzo prosimy najpóźniej do poniedziałku 11 czerwca o zapis na wydarzenie (ilość osób) w celu przygotowania bloczków na posiłki. Bloczek obejmuje: kiełbasa z grilla, pieczywo, ketchup, soczek lub woda).

5. Będą do dyspozycji parasole, stoliki i ławki  W zamian zobowiązaliśmy się do wyłącznego spożywania napojów alkoholowych tej firmy, które będzie można zakupić na stadionie. Bardzo prosimy o uszanowanie decyzji.

6. Prosimy o rozsądne parkowanie samochodów.

7. Pomoc po zakończeniu imprezy


Copyright © 2018 Szkółka Piłkarska Borek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity