Szkółka Piłkarska Borek

Aktualności

gratis dating vergelijken Miejsce rozgrywek:Com Com Zone Nowa Huta ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków

international dating sider Drużyna Polski rozegra następujące mecze :

Buskerud Zbiórka godzina 16:00 przy boisku numer 3

tips netdating 16:20 - Kolumbia - Polska - boisko numer 3

Nya Lidköping 16:45 - Urugwaj -Polska - boisko numer 3

17:35 - Brazylia - Polska - boisko numer 1

18:00 - Hiszpania-Polska- boisko numer 5

18:50- Francja-Polska- boisko numer 3

Miejsce rozgrywek:Com Com Zone Nowa Huta ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków

Drużyna Polski rozegra następujące mecze :

Zbiórka godzina 13:40 przy boisku numer 2

14:05 - Jamajka - Polska - boisko numer 2

15:00 - Antiguda i Barbuda -Polska - boisko numer 2

15:25 - Australia-Polska- boisko numer 3

16:25- Holandia-Polska- boisko numer 4

Miejsce rozgrywek:Com Com Zone Nowa Huta ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków

Drużyna Polski rozegra następujące mecze :

Zbiórka godzina 13:25 przy boisku numer 6

13:50 - Polska-Brazylia - boisko numer 6

14:15 - Polska-Portugalia - boisko numer 6

15:30 - Jamajka-Polska- boisko numer 2

15:55- Hiszpania-Polska- boisko numer 2

Miejsce rozgrywek:Com Com Zone Nowa Huta ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków

Drużyna Polski pierwsze mecze rozegra w niedzielę 14.04.2019

Zbiórka godzina 15:25 przy boisku numer 6

15:50 - Meksyk - Polska - boisko numer 6

16:15 - Nigeria - Polska - boisko numer 6

17:05 - Polska - Grecja - boisko numer 1

 

Wstępny terminarz meczy rozgrywanych przez drużynę Polski na turnieju Deichmanna (może ulec jeszcze modyfikacji):

14.04.2019

28.04.2019

12.05.2019

19.05.2019

26.05.2019 (Finały Miejskie) 

 

W środę o 18:30 w szkole przy ul.Fredry odbędzie się krótkie spotkanie rodziców drużyny rocznika 2007 dotyczące turnieju Deichmanna. Na zebranie proszę przynieść wydrukowaną niewypełnioną kartę zgłoszeniową dostępną pod linkiem niżej:

https://drive.google.com/file/d/0B5dTHLMEAhf_QnJLdlhEOGpOaEE5UkNMMzNoeTJ0RkhDd1JR/view

W sobotę 23.02 rozegramy sparingi pod balonem na KS Borku (ul. Żywiecka 13) ze Stanisławiem Stanisław Dolny.
Grupa pierwsza zbiórka 15:00 (gramy do 16):

1.Bogadn Maks.
2.Cieślak Jakub.
3.Dybała Maciej.
4.Dyna Piotr
5.Grochowski Jędrzej
6.Serefin Konrad
7.Lubach Wojciech.
8.Paszkot Jakub.
9.Woda Szymon.

Jeśli kogoś nie będzie proszę o wiadomość SMS. 

Grupa 2 zbiórka 15:40(gramy do 16:40) KS Borek:

1.Salamon Jan.
2.Kapanowski Michał.
3.Wnuk Dominik.
4. Kordoń Mikołaj
5.Filip Tymoteusz.
6.Kret Kacper.
7. Pasek Dominik
8.Klemens Michał
9.Szewczyk Adam.
10.Bartosz Marczyński.


Jeśli kogoś nie będzie proszę o wiadomość SMS. 

W niedzielę 10.02 rozegramy sparingi pod balonem na KS Borku (ul. Żywiecka 13) z drużynami ze Szkółki Borek.

Grupa 1 zbiórka 08:40 (gramy do 10:00) KS Borek:

1.Szewczyk Adam.
2.Cieślak Jakub.
3.Eryk Kozak.
4.Szymon Kozak.
5.Bartosz Marczyński.
6. Kordoń Mikołaj
7.Kowacki Grzegorz
8. Daniel Marcel
9.Kuliński Mateusz.
10.Lubach Wojciech.
11.Rogulski Mateusz.
12.Paszkot Jakub.
13.Kopij Wojciech.
14.Salamon Jan

Jeśli kogoś nie będzie proszę o wiadomość SMS.

Grupa 2 zbiórka 10:45(gramy do 12:00) KS Borek:

1.Basiura Krzysztof.
2.Bogadn Maks.
3.Wnuk Dominik.
4.Wojcikiewicz Filip.
5.Dyna Piotr.
6.Kret Kacper.
7.Dybała Maciej
8.Klemens Michał
9.Serefin Konrad
10.Grochowski Jędrzej
11.Woda Szymon.
12.Pasek Dominik
13.Filip Tymoteusz

Jeśli kogoś nie będzie proszę o wiadomość SMS.

W niedzielę 16.12 rozegramy sparing pod balonem na KS Borku (ul.Żywiecka 13) ze Stanisławiem Stanislaw Dolny. 

Grupa 1 zbiórka 13:45 KS Borek:

1.Basiura Krzysztof.
2.Bogadn Maks.
3.Wnuk Dominik.
4.Kordoń Mikołaj.
5.Dyna Piotr.
6.Kret Kacper.
7.Dybała Maciej
8.Klemens Michał
9..Serefin Konrad
10.Grochowski Jędrzej
11.Woda Szymon.
12.Pasek Dominik
13.Filip Tymoteusz
14.Kapanowski Michał


Grupa 2 zbiórka 14:45 KS Borek:
1.Szewczyk Adam.
2.Cieślak Jakub.
3.Eryk Kozak.
4.Szymon Kozak.
5.Wójcikiewicz Filip.
6.Fugiel Olek.
7.Kowacki Grzegorz
8.Kordoń Mikołaj.
9.Kuliński Mateusz.
10.Lubach Wojciech.
11.Rogulski Mateusz.
12.Paszkot Jakub.
13.Kopij Wojciech.
14.Salamon Jan
15.Daniel Marcel

W niedzielę 18.11 rozegramy sparing pod balonem na KS Borku (ul.Żywiecka 13) z Tygrysami. 

Grupa 1 zbiórka 11:45 KS Borek:

1.Basiura Krzysztof.
2.Bogadn Maks.
3.Wnuk Dominik.
4.Kordoń Mikołaj.
5.Dyna Piotr.
6.Kret Kacper.
7.Kapanowski Michał.
8.Klemens Michał
9..Serefin Konrad
10.Grochowski Jędrzej
11.Woda Szymon.
12.Pasek Dominik
13.Filip Tymoteusz


Grupa 2 zbiórka 12:45 KS Borek:
1.Szewczyk Adam.
2.Cieślak Jakub.
3.Eryk Kozak.
4.Szymon Kozak.
5.Wójcikiewicz Filip.
6.Fugiel Olek.
7.Kowacki Grzegorz
8.Dybała Maciej.
9.Kuliński Mateusz.
10.Lubach Wojciech.
11.Rogulski Mateusz.
12.Paszkot Jakub.
13.Kopij Wojciech.
14.Salamon Jan


W sobotę pod balonem (ul.Żywiecka 13) na Borku rozgrywamy sparing z drużyną Piratów.

Grupa 1 zbiórka 08:10 KS Borek:

1.Basiura Krzysztof.
2.Bogadn Maks.
3.Wnuk Dominik.
4.Dybała Maciej.
5.Dyna Piotr.
6.Kret Kacper.
7.Kapanowski Michał.
8.Polaczek Franek.
9.Serafin Konrad.
10.Salamon Jan.
11.Woda Szymon.

Grupa 2 zbiórka 09:10 KS Borek:
1.Szewczyk Adam.
2.Cieślak Jakub.
3.Eryk Kozak.
4.Szymon Kozak.
5.Wójcikiewicz Filip.
6.Fugiel Olek.
7.Klemens Michał.
8.Kordoń Mikołaj.
9.Kuliński Mateusz.
10.Lubach Wojciech.
11.Rogulski Mateusz.
12.Paszkot Jakub.
13.Kopij Wojciech.

Kilka słów pod derbach w rozwinięciu......

Środowy trening 26.09 wyjątkowo będzie trwał 1 h 15 minut, rozpoczniemy zgodnie z planem 16:45, a zakończymy 18:00. Przepraszamy za niedogodności. 

W niedzielę 23.09 pod balonem na obiektach KS Borku rozegramy sparing z drużyną Tygrysów (pod balonem nie gramy w korkach zabieramy śniegówki lub halówki). 

Grupa 1 : zbiórka godzina 09:50 balon KS Borek (gramy do godziny 11:00)

1.Adam Szewczyk

2.Serafin Konrad

3.Rogulski Mateusz

4.Klemens Michał

5.Kret Kacper

6.Lubach Wojciech

7.Paszkot Janek

8.Kordoń Mikołaj

9.Szymon Kozak

10.Eryk Kozak

11.Oleg Fugiel

12.Filip Wójcikiewicz

13.Michał Kapanowski

 

Grupa 2 : zbiórka godzina 10:45 (gramy do godziny 12:00) balon KS Borek.

1.Polaczek Franek

2.Salomon Jan

3.Granicki Kacper

4.Basiura Krzysztof

5.Dyna Piotr

6.Grochowski Jędrzej

7.Dybała Maciek

8.Bogdan Maks

9.Woda Szymon

10.Dominik Wnuk

11.Tymoteusz Filip

12.Dominik Pasek

Jeśli kogoś nie będzie proszę o wiadomość Michał Dąbrowski 883 589 344 (najlepiej SMS).

Treningi w rundzie jesiennej: 

Środa 16:45 - 18:15

Piątek 16:45 - 18:15 

W rozwinięciu wstępny grafik treningowy na sezon 2018/19.... Treningi wszystkich grup zaczynamy w poniedziałek 3 września.

W sobotę 18 sierpnia grupy młodsze naszej Szkółki wyjeżdżają na obóz piłkarski do Świnnej Poręby. W rozwinięciu najważniejsze informacje.....

Uprzejmie informujemy, że nasz piknik Szkółkowy odbędzie się w niedzielę 17 czerwca 2018 roku. Zmiana terminu jest spowodowana przesunięciem Dni Dzielnicy IX na termin 9-10 czerwiec.

O szczegółach będziemy informować.

Uprzejmie informujemy, że obóz piłkarski organizowany przez Szkółkę Piłkarską Borek dla grup REKINY, RYCERZE, PIRACI, TYGRYSY, PIORUNY, WOJOWNICY, CZEMPIONI odbędzie się w terminie 18.08-25.08.2018 w miejscowości Świnna Poręba (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte). Koszt obozu 900 zł.  Szczegółowe informacje były podane na spotkaniu trenera Bartka z rodzicami.  (604-539-841).

Drużyna WKS zbiórka godzina 10:00 przy boisku numer 5. 

10:30 – 10:55 Chile – WKS Boisko 5

11:20 – 11:45 Urugwaj – WKS Boisko 5

12:40 – 13:05 Bułgaria – WKS Boisko numer 4

13:40 – 14:05 WKS – Samoa Boisko numer 5

 

Drużyna Peru zbiórka godzina 10:30 przy boisku numer 5.

10:55 – 11:20 Peru – Botswana Boisko 5

11:50 – 12:15 Peru – Węgry Boisko 5

12:40 – 13:05 Mauritius – Peru Boisko numer 2

13:15 – 13:40 Peru – Szwajcaria Boisko 5 (mecz towarzyski)

 

Jeśli kogoś nie będzie proszę o informację 883 589 344


Copyright © 2018 alla dejtingsidor Szkółka Piłkarska Borek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity